Městské muzeum v Kralupech nad Vltavou

IX.Muzejní noc s překvapením

9.Muzejní noc s překvapením

V rámci Dnů Kralup se v Městském muzeu také letos uskutečnila 9.Muzejní noc s překvapením. Návštěvníci se zúčastnili derniéry úspěšné výstavy „Řemesla našich předků“ a dřevořezby Vladimíra Cejnara. Na výstavě se podíleli výtvarnými pracemi žáci ZŠ V. Havla.

Muzejní noc zahajili svým vystoupením žáci ZŠ Gen.Klapálka, Kralupy n.Vlt., pod vedením PhDr.Renaty Němečkové.

Malí i velcí návštěvníci si zde mohli vyzkoušet "zapomenutá" řemesla a některé z výrobků si odnést domů. Velký zájem byl o možnost vyzkoušet si práci s keramikou na hrnčířském kruhu. Nechyběl kvíz pro zvídavé návštěvníky s malou odměnou po splnění všech úkolů. V průběhu muzejní noci nás provázelo loutkové divadlo, které potěšilo a rozesmálo nejen malé diváky.

Zde malá ukázka fotografií z průběhu 9.Muzejní noci s překvapením.

mn

Sacharidy a gainery pro sílu a objem svalů